PKKO.cz

PKKO DÍLNA

Veškeré předměty z naší dílny jsou k dostání na našich koncertech. Pokud byste si je přáli zaslat, neváhejte nás kontaktovat!

CD Vol.2

Naše v pořadí druhé profilové CD natočené v roce 2012 v hudebním studiu v Hradci Králové. 

Cena: 200 Kč
Náušnice PKKO z kytarových strun

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kytiček. Originální doplněk, který potěší každou dámu. K dostání jsou na našich koncertech, na přání vám je můžeme zaslat. S nápadem i zpracováním přišla naše šikovná téměř paní doktorka Simča, která motá náušnice ve volných chvílích, pokud se zrovna neučí anatomii.

Cena: 150 Kč
PKKO tričko

Trička PKKO jsou skvělá jako dárek pro hudební či kytarové nadšence. Máme na výběr 2 barevné varianty z různými potisky kytaristů. Na černém tričku můžete dokonce indetifikovat některé členy našeho orchestru, poznáte které?

Cena: 300 Kč
PKKO SouHRA

Návyková hra ve stylu „Dobble“ pro 1 až 8 hráčů, která neomrzí. Lze hrát kdekoliv, je vhodná pro malé i velké, pravidla pochopíte za půl minuty.
57 unikátních obrázků spojených s PKKO, každý symbol je vysvětlen v přiloženém návodu – dočtete se o historii a všem okolo, vhodné i pro naprosto nezasvěcené.

Cena: 299 Kč
Náušnice Dílo Boží z kytary

Náušnice ručně vyrobené z různých částí kytary vyrábí náš bývalý člen Miroslav Zítko pod značkou Dílo boží. Každý šperk má svůj příběh, který začíná historií kytary, jejich majitelů a hráčů až po rozebrání v dílně a využití ještě k dalšímu účelu potom, co už sama kytara sloužit nemůže.  Obdarujte své přítelkyně, maminky, babičky či kamarádky ojedinělým doplňkem, který jen tak nikdo nemá! K dostání jsou na našich koncertech, na přání vám je můžeme zaslat. 

Cena: 500 Kč